Beschrijving
Flintec weegcelsupports zijn ontworpen om ongewenste krachten te voorkomen die de prestaties van de weegcel kunnen beïnvloeden.
De 52-01HD weegmodule met SB2 weegcel is speciaal ontwikkeld voor hoogcapaciteits- en heavy-duty platformweegschalen. Deze module is bijzonder geschikt voor weegschalen in de staalindustrie, zoals:
- Gietpanweegschalen en schrootbakweegschalen, waarbij de lading met een kraan op en van de weegschaal wordt geplaatst.
- Toepassingen met frequente overbelasting, waarbij de ingebouwde overbelastingsstop de weegcel beschermt tegen impactbelastingen.
Voor schrootbakweegschalen biedt de overbelastingsstop een effectieve bescherming tegen impactbelastingen, zoals schroot dat van enkele meters hoogte in de bak valt.
Beschikbaar in twee uitvoeringen:
- 3-richtingsbumpermodule – De bumpers kunnen worden aangepast om verschillende botsconfiguraties te realiseren.
- Vrij schuivende module
Daarnaast bevat de basisplaat een gefreesde sleuf om verschuiving van de weegcel te voorkomen bij hoge zijwaartse krachten.
Optioneel: Een overbelastingsstop, die de weegcel beschermt tegen overbelasting tot ongeveer 500% van de nominale belasting.
Voor meer informatie, 3D-tekeningen en datasheets verwijzen wij u graag door naar de Flintec website.